User
detail článku...
Kdo jsme?

Kdo jsme?

14.10.2015 Petr Hudec

Jsme mezinárodní team zkušených a špičkově vzdělaných lektorů lyžování a snowboardingu, držitelů nejvyšších licencí v ČR a Rakousku, ISIA card a ISIA mark. Zkušenosti a schopnosti našich lektorů zaručují tu nejvyšší kvalitu kurzů.ACSI pořádá lyžařské a snowboardové kurzy pro instruktory nejen v Česku, ale i v Rakousku, Izraeli a Číně. Naše vzdělání je uznáváno nejen v ČR, Evropě, ale i v Austrálii, Číně a Asii.

  Předseda ACSI Ing. Róbert Záboj

dokončil jako jeden z prvních v ČR nejvyšší lyž. vzdělání včetně ISIA certifikace, je taky držitelem rakouského diplomu Landesschilehrer. Má přes 30 let zkušeností s výukou klientů i nových instruktorů na Slovensku, ČR, Rakousku a Austrálii. Je zakládajícím členem lektorských sborů na Slovensku a v ČR, autorem několika lyžařských metodik a taky se účastnil jako lektor kurzů pořádaných Ruskou asociací instruktorů lyžování v Rusku (Ural, Kavkaz).  Stále aktivně závodí - je mnohonásobný medailista a vítěz republikových závodů v GS lyžařských instruktorů v Česku i na Slovensku a v soutěži Demo teamů lyžařských škol. Je 5 násobný vítěz Českého poháru Masters, v roce 2022 se stal Mistrem ČR Masters v slalomu i GS, ovládl Visegrádsky pohár Masters a pravidelně se také umisťuje na stupních vítězů ve Světovém poháru Masters.

     
  

  Mgr. Aleš Mach

držitel kompletní ISIA certifikace, profesionální učitel a lektor s mnohaletou praxí, zkušenostmi z USA a Austrálie, spoluautor lyžařských metodik a publikací, účastník několika kongresů INTERSKI jako člen demoteamu a mnohonásobný vítěz ČR Demo teamů. V současné době spolumajitel a provozovatel Lyžařské školy Monínec, v lyž. středisku Monínec, kde se díky speciální technologii Snowfactory zasněžuje a lyžuje již od půlky listopadu, což nám za exkluzivních podmínek umožňuje jako prvním v ČR na začátku sezóny pořádat kurzy pro nové instruktory.
 
    

  Frak Kacer

držitel kompletní ISIA certifikace ve své třicetileté praxi pracoval na třech světových kontinentech jako ředitel, manager, šéfinstruktor, tréner a hlavní zkoušející, autor několika lyžařských metodik a publikací.
V současné době majitel sítě lyžařských škol Snowgate v Číně. Jeho škola v Shanghai získala prestižní cenu Nejlepší lyžařská škola roku 2021. Je také mnohonásobným Mistrem ČR v soutěži Demo teamů, účastníkem Světového poháru Powder 8 a Mistrovství světa učitelů lyžování.
 
  
 

  Saša Farič

lektorka ACSI od roku 2016 držitel kompletní ISIA certifikace ve Slovinsku. Jako junior byla členkou Slovinského reprezentačního teamu alpského lyžování a později po přechodu na Ski cross úspěšně závodila a získala 5 pódiových umístění ve Světovém poháru ve kterém skončila 2. v celkovém pořadí. Bronzová medailistka Xgames ve Ski crossu a účastnička Olympijských her ve Vancouveru.
 
  

 
 
Ing. Roland Rocky Janičina

lektor s nejvyšší ISIA certifikací, také několikanásobný Mistr ČR v soutěži Demo teamů, má 30 let praxe s učením klientů i instruktorů v ČR, na Slovensku, Rakousku, Itálii a Austrálii. Účastník několika kongresů INTERSKI a účastník Mistrovství světa učitelů lyžování.
  
   
 

  Simon Lauriola

je naším dlouholetým lektorem, šéfinstruktor lyžařské školy na ledovci Stubai a zároveň trenér juniorské reprezentace Tyrolska. Držitel kompletní ISIA certifikace a držitel nejvyššího stupně rakouského vzdělání Staatlich gepruft Schilehrer včetně rakouské trénerské licence.
 
  

  Marek Bača

držitel nejvyšší ISIA certifikace, přes 20 let praxe a posledních 10 let pracuje pro švýcarskou lyžařskou školu v prestižním středisku St. Moritz.
 

  Více o dalších členech a specializacích našeho lektorského teamu najdete v sekci lektorský sbor.

zpět na seznam článků...

mohlo by vás zajímat...

 • Zahájení sezony 23/24
  Zahájení sezony 23/24 28.11.2023 Petr Hudec
 • Termínová listina 2022/23
  Termínová listina 2022/23 15.09.2023 Petr Hudec
 • Nová struktura vzdělávání a kurzů ACSI
  Nová struktura vzdělávání a kurzů ACSI 06.09.2023 Petr Hudec
 • VZPOMÍNKA NA INTERSKI 2023
  VZPOMÍNKA NA INTERSKI 2023 10.08.2023 Petr Hudec
 • ACSI jede na kongres Interski
  ACSI jede na kongres Interski 20.03.2023 Petr Hudec
 • Vzdělání ACSI je nově uznáváno v italské provincii BOZEN-SÜDTIROL
  Vzdělání ACSI je nově uznáváno v italské provincii BOZEN-SÜDTIROL 12.02.2023 Petr HudecNaši vážení partneři...

Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s následujícími partnery. Budeme rádi, pokud si i ty prohlédneš jejich prezentaci.