User
detail článku...
O nás

O nás

27.05.2021 Petr Hudec

ACSI je jedním z lídrů ve vzdělávání profesionálů v oblasti zimních sportů v ČR. ACSI vlastní akreditaci MŠMT a sdružuje zkušené lektory (včetně bývalých vrcholových závodníků) s nejvyšším mezinárodním lyžařským a snowboardovým vzděláním a s dlouholetou praxí po celém světě.

ACSI je řádným členem INTERSKI a zakládajícím členem EDUSKI ČR – zastřešující organizace sdružující komerční organizace v ČR. EDUSKI ČR splňuje standardy a je členem mezinárodní organizace ISA (International Pro Ski Instruktor Association), jejíž členy jsou mimo jiné i Čína (CHSA), Korea (ISA), Thajsko (SSAT), Singapur (SASI), Rusko (ARASIA)

Licence ACSI a jednotlivé stupně vzdělávaní (kurz L1, L2, L3 a L4) odpovídají mezinárodním standardům a jsou mezinárodně uznávány nejen v Evropě. Absolventi kurzů pracují v lyžařských školách v Evropě, Americe, Austrálii, Novém Zélandu, Rusku, Izraeli, Japonsku i Číně.

Naši lektoři pracují ve  špičkových lyžařských a snowboardových školách jako manažeři, šéfové vzdělávaní  a vedoucí tréninku instruktorů v ČR, na Slovensku, v Rakousku, Itálii, Švýcarsku, Německu, USA, Kanadě, Austrálii, Novém Zélandu a Číně.
 
Kurzy a metodický koncept výuky lyžování a SNB čerpají z těchto zahraničních zkušeností našich lektorů. Technický koncept lyžování a SNB vychází z alpské techniky a je tvořen tak, aby byl jednoduchý na pochopení, umožnil rychlý progres v technice lyžování a SNB s důrazem na bezpečnost. Cílem je pohodové lyžování s minimální námahou…

ACSI sleduje moderní trendy ve výuce lyžování a SNB. Sdružuje ty nejkvalitnější lidi z daného oboru, které může trh v současnosti nabídnout s garancí kvality světové úrovně.

zpět na seznam článků...

mohlo by vás zajímat...

 • Zahájení sezony 23/24
  Zahájení sezony 23/24 28.11.2023 Petr Hudec
 • Termínová listina 2022/23
  Termínová listina 2022/23 15.09.2023 Petr Hudec
 • Nová struktura vzdělávání a kurzů ACSI
  Nová struktura vzdělávání a kurzů ACSI 06.09.2023 Petr Hudec
 • VZPOMÍNKA NA INTERSKI 2023
  VZPOMÍNKA NA INTERSKI 2023 10.08.2023 Petr Hudec
 • ACSI jede na kongres Interski
  ACSI jede na kongres Interski 20.03.2023 Petr Hudec
 • Vzdělání ACSI je nově uznáváno v italské provincii BOZEN-SÜDTIROL
  Vzdělání ACSI je nově uznáváno v italské provincii BOZEN-SÜDTIROL 12.02.2023 Petr HudecNaši vážení partneři...

Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s následujícími partnery. Budeme rádi, pokud si i ty prohlédneš jejich prezentaci.