User
detail článku...
Přidej se k nám!

Přidej se k nám!

17.10.2015 Petr Hudec

Ať už jsi normální kolemjdoucí, instruktor lyžování, či lyžařská škola, myslíme na tebe a každý z Vás si na tomto portálu najde to své. Proč? Protože všichni z nás milují hory, lyžování a zábavu, která je s tím spojená. A zábava je o to lepší, když na jednom prkénku nebo dvou umíme stát a zlepšovat svoje dovednosti. Přidej se k nám a uvidíš, že nejsme žadní bulíci a že si s námi zažiješ spoustu legrace.

Jak se pořádně přidat?

Přidat se můžeš jak chceš, jak je ti libo - můžeš si s námi psát, můžeš nám poslat svoje video a třeba se pak pochlubit přátelům jak jsi ve videonalýze dopadl, můžeš přijet na náš kurz.... Prostě možnosti využití našeho portálu jsou opravdu široké. V zásadě ale uživatele rozdělujeme do 4 pomyslných škatulek :-)

1. Uživatel stránek ACSI

Toto členství získáš běžnou registrací zadáním své emailové adresy, jména a příjmení nebo se přihlásíš svým uživatelským účtem na facebooku. Toto členství je základní a dovolí ti nahlédnout do všech našich funkcí a je určeno pro seznámení. Dovolí ti například nahrát jedno video pro zpracování analýzy našimi lektory. Pokud se budeš chtít dále zlepšovat a nahrávat další videa, je potřeba si aktivovat plný členský účet.

2. Řádný člen z oblasti veřejnosti

Jako řádný platící člen máš možnost plně využívat našich stránek, zasílat videa k analýze, vkládat soukromé inzeráty do bazárku, nakupovat zvýhodněně materiál u našich partnerů a využívat zvýhodněné ceny našich kurzů (pokud pravidlo kurzu neurčuje jinak, např. instruktorské kurzy se závazkem odpracovat hodiny pro lyžařskou školu). Koupit členství.

3. Instruktor lyžování

Instruktorem lyžování se stáváš absolvováním některého z našich kurzů. Můžeš využívat veškeré výhody řádného člena z oblasti veřejnosti a navíc získáváš přístup k metodickým materiálům tebou zaplacených kurzů.

4. Lyžařská škola

Lyžařské školy dělíme na 2 druhy:

Spolupracující členství

Jako spolupracující lyžařská škola máš možnost využívat našich stránek pro prezentaci své školy v adresáři škol a možnost nabízet zvýhodněné ceny pro budoucí instruktory kurzů D1 a L1. Pokud máš zájem stát se spolupracující školou, budeme od tebe potřebovat logo v křivkách bez pozadí (dodá tvůj grafik), krátký popis lyžařské školy, delší popis lyžařské školy, 5 největších výhod, IČO provozovatele a osobu odpovědnou za školu. Pokud má škola webové stránky a email, tím lépe. Pamatuj, že čím více informací, tím lépe. To vše nám zašli a o zbytek se již postaráme :-). Druh tohoto členství je nyní zcela zdarma.

Plnohodnotné členství

V sobě zahrnuje veškeré výhody spolupracujícího členství a navíc jako škola s plnohodnotným členstvím máš možnost ovlivňovat dění asociace v komoře lyžařských škol. To znamená vznášet podněty výkonnému výboru, navrhovat své zástupce do lektorských sborů (v případě dostatečné kvalifikace), hlasovat na valné hromadě asociace, popřípadě využívat upřednostnění v nabídce lyžařských škol. Velice žádanou funkcí je také možnost získat detailní informace při náboru nových instruktorů (detaily o výsledcích kurzů s hodnocením lektora, předchozí zaměstnavatelé, jejich hodnocení instruktora atd). Toto členství vyžaduje uzavření smlouvy o spolupráci s ACSI a je zpoplatněno úhradou členského příspěvku lyžařské školy, který je účtován jednou ročně. V případě zájmu o tento druh členství nás kontaktujte pro podrobnější informace.

zpět na seznam článků...

mohlo by vás zajímat...

 • Termínová listina 2022/23
  Termínová listina 2022/23 15.09.2023 Petr Hudec
 • Nová struktura vzdělávání a kurzů ACSI
  Nová struktura vzdělávání a kurzů ACSI 06.09.2023 Petr Hudec
 • VZPOMÍNKA NA INTERSKI 2023
  VZPOMÍNKA NA INTERSKI 2023 10.08.2023 Petr Hudec
 • ACSI jede na kongres Interski
  ACSI jede na kongres Interski 20.03.2023 Petr Hudec
 • Vzdělání ACSI je nově uznáváno v italské provincii BOZEN-SÜDTIROL
  Vzdělání ACSI je nově uznáváno v italské provincii BOZEN-SÜDTIROL 12.02.2023 Petr Hudec
 • Jaký byl v ACSI konec roku 2022?
  Jaký byl v ACSI konec roku 2022? 03.01.2023 Petr HudecNaši vážení partneři...

Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s následujícími partnery. Budeme rádi, pokud si i ty prohlédneš jejich prezentaci.