User

Detail kurzu...

Závěrečný happening

Datum: 18.04.2024 - 21.04.2024 (3 dny) Termín uzávěrky 15.04.2024

Může se zúčastnit: Kdokoli starší 16 let

Základní cena: 2 500 Kč

Platba na místě v hotovosti:  permanentka a ubytování

Již je po uzávěrce   

O jaký kurz se jedná?

Byla sezóna dřina a moc jsi si nezalyžoval? Nevadí. Tak pojeď s námi na rakouský ledovec Stubai a zakonči tak úspěšnou sezónu parádní jarní lyžovačkou. Akce je otevřená pro instruktory jakékoli asociace, ale i pro veřejnost. Můžeš tak s sebou vzít kamaráda, svojí holku nebo kluka, je to jen na tobě. Užiješ si nejen jarní lyžovačku, ale i zábavu. A když budeš chtít, připraven je pro tebe kompletní lektorský sbor ACSI, který ti dá tipy pro tvé individuální zlepšení lyžařských schopností. Tak neváhej a pojeď s námi na Stubai!

Co kurzem získám?

Hlavně skvělou zábavu v uvolněné atmosféře mezi lektory ACSI, instruktory a fanoušky lyžování. Připraven pro tebe bude na testování materiál sponzorů (Kastle, Leki, POC, Skins...), V případě zájmu máme pro tebe připravenu i kameru, kde tě natočíme a provedeme odbornou videoanalýzu tvé jízdy.

Vybraná videa z předešlých kurzů...

Připravujeme

Kde se kurz koná?

Stubai

Tyrolsko, Rakousko

Stubaier Gletcher leží na konci stejnojmenného údolí necelých 40km od Innsbrucku a je nejrozsáhlejším ledovcovým areálem v Rakousku. V provozu je od října do června a v zimním období disponuje tratěmi o délce 108km. Na ledovec do stanice Eisgrat ve výšsce 2900 metrů tě vyveze kabinka, kde se můžeš těšit na sjezdovky všech obtížností. Alternativně můžeš zvolit druhou kabinu, která tě vyveze do druhého hlavního stanoviště Gamsgarten. Z obou bodů se můžete dostat až na nejvýše položené místo střediska zvané Top of Tyrol ve výšce 3210 metrů.

Stubai
49
39
23
Počet km sjezdovek dané náročnosti

Jaké bude ubytování? (0 varianty)

Ubytování je v apartmánech po 4 osobách s vybavenou kuchyňkou. Nabízíme ti možnost rezervace ubytování. Ubytování uhradíš na místě při příjezdu přímo provozovateli ubytování. Stravování je vlastní, v apartmánech je možnost vaření (snídaně a večeře). Obědy v lyžařském středisku.

Vlastni ubytovani

Ubytování si zajistí kurzista individuelně na vlastní náklady. V připadě zajmu nás kontaktujte.

Program kurzu...

Co potřebuji s sebou?

Vlastní lyžařskou výstroj
Vlastní lyžařskou výzbroj (lyžáky, lyže, hůlky, sluneční brýle, opalovací krém!...)
Průkaz zdravotní pojišťovny
Osobní doklady
Doporučujeme plavky

Platební podmínky...

Po vyplnění přihlášky budete ihned přesměrováni na platební portál nebo Vám bude zaslána zálohová faktura.

Místo na kurzu rezervujeme 5 dní od podání přihlášky!

Storno přihlášek...

Stornovat přihlášku lze do termínu uzávěrky bez saknkčního poplatku. Po uzavření registrace storno poplatek činí 50% z ceny objednaných služeb. Při zrušení v den zahájení kurzu je storno poplatek 100%.

Napsali o nás...

Přišli neznámo odkud, prošli kurzy, znají nás, učí s námi a z mnohých se stali partneři nebo kamarádi... Přidej se k nám a staň se i ty součástí našeho týmu!

Naši vážení partneři...

Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s následujícími partnery. Budeme rádi, pokud si i ty prohlédneš jejich prezentaci.