User

ACSI je řádným členem INTERSKI a zakládajícím členem EDUSKI ČR – střešní organizace sdružující komerční organizace v ČR. EDUSKI ČR splňuje standardy a je členem mezinárodní organizace ISA (International Pro Ski Instruktor Association), jejíž členy jsou mimo jiné i Čína (CHSA), Korea (ISA), Thajsko (SSAT), Singapur (SASI), Rusko (ARASIA)

Licence ACSI a jednotlivé stupně vzdělávaní (kurz L1, L2, L3 a L4) odpovídají mezinárodním standardům a jsou mezinárodně uznávány nejen v Evropě. Absolventi kurzů pracují v lyžařských školách v Evropě, Americe, Austrálii, Novém Zélandu, Izraeli, Rusku, Japonsku i Číně.

Naši lektoři pracují ve  špičkových lyžařských a snowboardových školách jako manažeři, šéfové vzdělávaní  a vedoucí tréninku instruktorů v ČR, na Slovensku, v Rakousku, Itálii, Švýcarsku, Německu, USA, Kanadě, Austrálii, Novém Zélandu a Číně.
 
Kurzy a metodický koncept výuky lyžování a SNB čerpají z těchto zahraničních zkušeností našich lektorů. Technický koncept lyžování a SNB vychází z alpské techniky a je tvořen tak, aby byl jednoduchý na pochopení, umožnil rychlý progres v technice lyžování a SNB s důrazem na bezpečnost. Cílem je pohodové lyžování s minimální námahou…

ACSI sleduje moderní trendy ve výuce lyžování a SNB. Sdružuje ty nejkvalitnější lidi z daného oboru, které může trh v současnosti nabídnout s garancí kvality světové úrovně.

Co se u nás událo...

 • Zahájení sezony 23/24
  Zahájení sezony 23/24 28.11.2023 Petr Hudec
 • Termínová listina 2022/23
  Termínová listina 2022/23 15.09.2023 Petr Hudec
 • Nová struktura vzdělávání a kurzů ACSI
  Nová struktura vzdělávání a kurzů ACSI 06.09.2023 Petr Hudec
 • VZPOMÍNKA NA INTERSKI 2023
  VZPOMÍNKA NA INTERSKI 2023 10.08.2023 Petr Hudec
 • ACSI jede na kongres Interski
  ACSI jede na kongres Interski 20.03.2023 Petr Hudec

Jaké kurzy pro tebe připravujeme...

Pošli video a my ti ho ZDARMA zanalyzujeme...

Poslat moje video

Ať už jsi instruktor nebo ne, pošli nám svoje video a naši lektoři ti přesně poradí v čem by ses měl zdokonalit. Jedině tak se můžeš zlepšovat a neopakovat stejné chyby v lyžování. Neboj se, natoč se, nahraj to a my ti poradíme.

Vybraná videa a jejich analýzy

Adam Vyskočil

Snažím se jezdit plynule a hezky, ale pořád tomu něco chybí, v oblouku si myslím, že jedu celkem dobře, ale pořád to není ono. Budu rád, když mi dá...

Vloženo:
29.09.2015
Analyzováno:
30.09.2015

Simona Nováková

Ahoj kluci, co byste mi doporučili, abych se mohla zlepšit? Jezdím ráda,ale jezdím dost pomalu a ráda bych se cítila při lyžování bezpečně.

Vloženo:
29.09.2015
Analyzováno:
30.09.2015

Štěpán Janák

Nemohu pořád zjistit čím to je, že se mi nedaří jet tak, jak vidím ostatní na sjezdovce. Co bych měl dělat líp?

Vloženo:
29.09.2015
Analyzováno:
30.09.2015

Pavel Zrubek

Ahoj všem, lyžuju už dlouho, ale pořád si myslím, že mám rezervy. Byl bych moc rád, kdybyste mi mohli poradit v čem bych se měl zlepšit.

Vloženo:
29.09.2015
Analyzováno:
30.09.2015

Proč se stát naším členem...

Naším členem se může stát jakákoli osoba, která dovršila 16 let věku. Nemusíš být instruktorem, některé naše kurzy (třeba rozlyžování na ledovci s ACSI) může navštívit kdokoli.

Jsme profíci

Lektorský sbor se zkušenostmi z Austrálie, USA, Rakouska s 20 letou praxí.

Kurzy to nekončí

Zdokonalující kurzy pořádáme v průběhu celé sezóny.

Zvýhodněné nákupy

Nakupujte zvýhodněně materiál od našich partnerů.

Ucelená metodická řada

Jen díky našim kurzům pochopíte jak správně a jednoduše učit.

Napsali o nás...

Přišli neznámo odkud, prošli kurzy, znají nás, učí s námi a z mnohých se stali partneři nebo kamarádi... Přidej se k nám a staň se i ty součástí našeho týmu!

Naši vážení partneři...

Je nám ctí, že můžeme spolupracovat s následujícími partnery. Budeme rádi, pokud si i ty prohlédneš jejich prezentaci.